CENÍK pro rok 2019

David Bulva, člen profesionálního týmu terapeutů Institutu energetické psychologie Z. KATAYAMA, frekventantem profesionálního terapeutického programu, lektor.

Svitavy

Cena za 1 h terapie činí 750 Kč, 1,5 hodiny 950 Kč 

Cena za celodenní 6 hodinovou komplexní terapii 4.100 Kč (sleva 400 Kč)

(zahrnuje v sobě 6h intenzívní terapeutické práce technikou EFT, součástí mohou být prvky EFT koučinku či hypnóza, případně kvantová nebo mentální léčba - vhodné pro klienty z daleka nebo pro ty, co chtějí řešit svůj problém intenzívně v kratším časovém úseku nebo mají více témat). Možno rozdělit do dvou dnů.

Praha

Cena za 1 h terapie činí 1.000 Kč (záloha předem 700 Kč)

Brno

Cena za 1 hodinu terapie činí 950 Kč (záloha předem 500 Kč)

Cena za 1,5 h terapie činí 1.300 Kč (záloha 700 Kč)

Cena za 3 h terapie činí 2.600 Kč (záloha 1.800 Kč)  

Storno podmínky platby zálohy

V případě, že sezení bude ze strany objednatele (klienta) zrušeno z jakéhokoliv důvodu později, než 48 hodin (kanceláře Brno a Praha) přede dnem termínu terapie, nebo se na terapii objednatel (klient) z jakéhokoliv důvodu nedostaví, záloha propadá. Jinak bude převedena na následující terapii. V případě, že bude sezení zrušeno ze strany proveditele (terapeuta), bude částka v plné výši vrácena objednateli nebo převedena na následující terapii. Potvrzením termínu objednávky ze strany proveditele (terapeuta) je v souladu s příslušným ust. Nového občanského zákoníku uzavřena kupní smlouva v oblasti služeb, jejíž součásti jsou tyto storno podmínky, které se objednáním objednatel (klient) zavazuje plnit.                                                                                                               

Zvýhodněné cenové balíčky

Aktuální cenový balíček ALERGIE (pouze kancelář Svitavy)

Aktuální cenový balíček ŽIVOT BEZ CIGARETY (pouze kancelář Svitavy)

Aktuální cenový balíček HUBNUTÍ bez STRESU (pouze kancelář Svitavy)

Cena za EFT KOUČINK činí 1.000 Kč za jednu koučovací hodinu

Hypnóza 2. 500 Kč

V ceně je zahrnuta úvodní konzultace, tvorba hypnotického skriptu, konzultace hotového skriptu s klientem a případná jeho úprava, nahrání skriptu do formátu MP3 a jeho zaslání klientovi. V případě, že klient bude mít zájem o hypnózu osobní (v kanceláři), cena za jedno předání sugescí (přečtení skriptu) činí 500 Kč.