Co lze řešit

Mezi nejčastěji řešené problémy patří různé strachy a fobie, psychické i fyzické bolesti, úzkosti, panické poruchy (ataky), sociální fobie, deprese a úzkosti, závislosti (kouření, alkoholismus a další), nadváha, traumata a PTSD, poúrazové a pooperační bolesti, nízké sebevědomí, vztahové problémy, poruchy příjmu potravychronické nemoci, kožní problémy, migrény, alergie, problémy s dětmi, poruchy učení, nespavost, alergie, ženské problémy, problémy s otěhotněním, pracovní výkonnost, prokrastinace a mnoho dalšího. Lze pracovat s dětmi všeho věku, lze řešit problémy  zvířat.

Vzhledem k principu fungování metody a technice jejího provedení, má EFT velmi široké spektrum působnosti. Gary Craig, tvůrce metody EFT, dokonce razí heslo "zkoušejte EFT na všechno!". A skutečně, tuto techniku lze aplikovat nejen na emoční a psychické problémy, ale i na fyzickou bolest, chronické i vážné nemoci a další. EFT Vás dokáže posunout i na poli pracovním, vztahovém, a vůbec dokáže Váš život učinit lepším a šťastnějším. 

Budete-li na svět hledět bez předsudků, negativních emocí a destruktivních životních programů, pak budete žít svůj opravdový život !!!