K

Líbilo by se Vám mít vždy po ruce nástroj, který by Vás i Vaše blízké kdekoli a kdykoli zbavil bolesti nebo třeba odstranil Váš stres a strach ???

Přihlašte se na kurz a pod odborným vedením a osobní supervizí se naučíte pracovat s terapeutickou metodou EFT např. s fyzickými bolestmi a jejich psychickými a emočními příčinami

  • aktuálním i dlouhodobým stresem
  • alergiemi
  • fyzickými bolestmi
  • traumaty (nehody, ztráty blízkých...)
  • odpuštěním
  • bažením (po jídle, nikotinu...)
  • strachy a fobiemi
  • dětmi a jejich problémy

V rámci kurzu se dozvíte jak funguje metoda EFT, jaká je její podstata a v čem tví její úspěch. Dozvíte se o rozdílu mezi klasickou a energetickou psychologií, a hlavně naučíte se správně tvořit tzv. EFT fráze, což je podstatou úspěchu v EFT a mnoho dalšího.

Kurz trvá jeden a půl dne a má dvě části. První část proběhne během víkendu od 10 do 18 hodin s přestávkou na oběd a bude věnována teoretické i praktické výuce.

Za cca jeden měsíc proběhne druhá část kurzu (na přesném termínu se dohodneme), která bude věnována Vaší vzájemné praxi, dotazům a supervizi, tak abyste měli ve všem jasno a EFT používali správně a efektivně. Trvat bude čtyři hodiny.

Tedy celkem téměř 20 hodin pod vedením profesionálního terapeuta a lektora. Každý účastník obdrží potvrzení o účasti a skripta. Výstupem kurzu je laická, avšak kvalitní znalost techniky, jak pro Vaše osobní použití, tak i pro pomoc Vašim dětem a blízkým. Absolventům a jejich blízkým však dokáže velmi zkvalitnit a zpříjemnit život po všech stránkách!

Těší se na Vás

David Bulva, lektor a terapeut, člen profesionálního týmu terapeutů Institutu energetické psychologie Z. KATAYAMA

Nejbližší termíny: Brno, Svitavy červenec 2019 (hlaste se již nyní!), cena 3.300 Kč

Jak se přihlásit? Pošlete SMS ve tvaru "KURZ EFT" na 605 519 943, ozvu se Vám zpět. Na stejném čísle Vám rád zodpovím jakýkoli dotaz !!!


Storno podmínky: V případě, že se z kurzu odhlásíte později, než 10 dní před jeho konáním, bude Vám účtován poplatek ve výši 40% kurzovného. V případě, že svou účast zrušíte 24 hodin přede dnem konání kurzu nebo se z jakéhokoli důvodu kurzu nezúčastníte, kurzovné v plné výši propadá, případně můžete navrhnout převedení částky na jinou akci nebo za sebe můžete poslat náhradníka (nutno o tom předem informovat. Platbou za kurz je v souladu s příslušným ust. Nového občanského zákoníku uzavřena kupní smlouva v oblasti služeb, jejíž součásti jsou tyto storno podmínky, které se objednáním objednatel (klient) zavazuje plnit.