Kurz ZÁKLADY EFT 

Techniky emoční svobody 

Chcete mít vždy a všude k dispozici nástroj, který by Vás i Vaše blízké kdekoli a kdykoli zbavil bolesti nebo třeba odstranil Váš stres a strach ? Chcete držet svůj život pevně v rukou? Chcete se rozvíjet?

Přihlašte se na kurz a pod odborným vedením a osobní supervizí se naučíte pracovat s terapeutickou metodou EFT s 

  • fyzickými bolestmi a jejich psychickými a emočními příčinami
  • traumaty (nehody, ztráty blízkých...) 
  • bažením po sladkém a jinými pochutinami
  • práce s dětmi
  • strachy

Dozvíte se také, jak funguje metoda EFT a jaká je podstata a výhody ENERGETICKÉ PSYCHOLOGIE oproti psychologii klasické. Dostanete návod na domácí práci, a hlavně se naučíte správně tvořit a používat EFT fráze, což je základem úspěchu v EFT.

  • Sobota (10 - 18h) - teoretická a praktická výuka 
  • Neděle (10 - 14h) - samostatná práce a tréning ve dvojicích pod odborným dohledem 

Nejbližší termíny: Brno 20. - 21.7. 2019, Svitavy 27. - 28.7. 2019

cena: 3.350 Kč

Tedy celkem  téměř 14 hodin pod vedením profesionálního terapeuta a lektora. Každý účastník obdrží potvrzení o účasti a skripta. Výstupem kurzu je laická, avšak kvalitní znalost techniky, jak pro osobní použití, tak i pro pomoc Vašim dětem a blízkým

Těší se na Vás David Bulva, lektor a terapeut

Chcete, vědět, jak účastníci kurzů používají v praxi EFT, jak pomáhají svým blízkým a dětem? Přijměte pozvání do facebookové skupiny EFT pro laiky.

Storno podmínky: V případě, že se z kurzu odhlásíte později, než 10 dní před jeho konáním, bude Vám účtován poplatek ve výši 40% kurzovného. V případě, že svou účast zrušíte 24 hodin přede dnem konání kurzu nebo se z jakéhokoli důvodu kurzu nezúčastníte, kurzovné v plné výši propadá, případně můžete navrhnout převedení částky na jinou akci nebo za sebe můžete poslat náhradníka (nutno o tom předem informovat). Platbou za kurz je v souladu s příslušným ust. Nového občanského zákoníku uzavřena kupní smlouva v oblasti služeb, jejíž součásti jsou tyto storno podmínky, které se objednáním objednatel zavazuje plnit.