Kurz ZÁKLADY EFT pro laiky

Techniky emoční svobody 

Chcete mít vždy a všude k dispozici nástroj, který by Vás i Vaše blízké kdekoli a kdykoli zbavil bolesti nebo třeba odstranil Váš stres a strach ? Chcete držet svůj život pevně v rukou? Chcete se rozvíjet?

Přihlašte se na kurz a pod odborným vedením se naučíte pracovat s terapeutickou metodou EFT

  • fyzickými bolestmi, jejich psychickými a emočními aspekty
  • se strachy a obavami
  • aktuálními projevy stresu

Dozvíte se také, jak funguje metoda EFT a jaká je podstata a výhody ENERGETICKÉ PSYCHOLOGIE oproti psychologii klasické. Dostanete návod na domácí práci a práci s dětmi, a důraz bude kladen na správnou tvorbu a použití EFT frází, což je základem úspěchu v EFT. Po kurzu můžete zdarma využívat on-line podporu na facebooku a účastnit se uzavřených EFT setkání, kde si pod odborným dohledem a supervizí můžete trénovat techniku EFT a konzultovat svou  laickou praxi.

Nejbližší termíny: 

  • SVITAVY                    28. září, 10 - 19h s přestávkou na oběd
  • BRNO                         21. září, 10 - 19h s přestávkou na oběd

cena:  2.750 Kč

Tedy celkem  téměř 9 hodin pod vedením profesionálního terapeuta a lektora. Každý účastník obdrží potvrzení o účasti a skripta. Výstupem kurzu je laická, avšak kvalitní znalost techniky, jak pro osobní použití, tak i pro pomoc Vašim dětem a blízkým

Těší se na Vás David Bulva, lektor a terapeut

Chcete, vědět, jak účastníci kurzů používají v praxi EFT, jak pomáhají svým blízkým a dětem? Přijměte pozvání do facebookové skupiny EFT pro laiky.

Storno podmínky: V případě, že se z kurzu odhlásíte později, než 10 dní před jeho konáním, bude Vám účtován poplatek ve výši 40% kurzovného. V případě, že svou účast zrušíte 24 hodin přede dnem konání kurzu nebo se z jakéhokoli důvodu kurzu nezúčastníte, kurzovné v plné výši propadá, případně můžete za sebe poslat náhradníka (nutno o tom předem informovat). Platbou za kurz je v souladu s příslušným ust. Nového občanského zákoníku uzavřena kupní smlouva v oblasti služeb, jejíž součásti jsou tyto storno podmínky, které se objednáním objednatel zavazuje plnit.