Kurz ZÁKLADY EFT

Techniky emoční svobody 

Pod odborným vedením a osobní supervizí se naučíte pracovat s terapeutickou metodou EFT tak, abyste mohli efektivně a rychle pomáhat sami sobě i svým blízkým např. s

  • aktuálním i dlouhodobým stresem
  • alergiemi na pyly, potraviny, zvířata...
  • fyzickými bolestmi akutními a poúrazovými
  • s traumaty (nehody, ztráty blízkých...) a úrazovými stavy
  • s odpuštěním někomu, kdo nám ublížil
  • s bažením (po jídle, nikotinu...)
  • se strachy a fobiemi
  • dětskými a výchovnými problémy

V rámci kurzu se dozvíte jak funguje metoda EFT, jaká je její podstata a v čem tví její úspěch. Dozvíte se o rozdílu mezi klasickou a energetickou psychologií, a hlavně naučíte se správně tvořit tzv. EFT fráze, což je podstatou úspěchu v EFT. 

Kurz bude mít dvě části. První část proběhne během víkendu od 10 do 18 hodin s přestávkou na oběd a bude věnována teoretické i praktické výuce

Za cca jeden měsíc proběhne druhá část kurzu (na přesném termínu se dohodneme), která bude věnována Vaší vzájemné praxi, dotazům a supervizi, tak abyste měli ve všem jasno a EFT používali správně a efektivně. Trvat bude čtyři hodiny. Tedy celých 20 hodin pod vedením profesionálního terapeuta a lektora. Každý účastník obdrží potvrzení o účasti a skripta. Výstupem kurzu není profesionální znalost techniky, která by mohla být použita pro terapeutickou činnost. Absolventům a jejich blízkým však dokáže velmi zkvalitnit a zpříjemnit život po všech stránkách!


Těší se na Vás 

David Bulva, lektor a terapeut, člen profesionálního týmu terapeutů Institutu energetické psychologie Z. KATAYAMA

Nejbližší termíny:    Svitavy 18. a 19.  května  + další půlden za cca měsíc, cena   4.200 Kč (zbývají 2 volná místa)

                                      Brno     25. a 26. května + další půlden za cca měsíc,  cena  4.400 Kč

Jak se přihlásit?    Pošlete SMS ve tvaru "KURZ EFT-SVITAVY" nebo "KURZ EFT-BRNO" na 605 519 943,                                                     ozvu se Vám zpět. Na stejném čísle Vám rád zodpovím jakýkoli dotaz!!!