HUBNUTÍ  BEZ  STRESU

Energetická psychologie velmi efektivně pracuje i s nadváhou. Za tím, že si nedokážeme udržet stálou ideální hmotnost, ve valné většině případů stojí stres, negativní emoce a různé obavy či strachy. Obecně se říká, že se tyto aspekty podílí na hmotnosti běžného moderního člověka naší doby až 10ti procenty jeho celkové váhy.

Je-li psychika permanentně ve stresu, tj. ve stavu připravenosti na boj nebo útěk, vysílá pak tělu příkazy, podle kterých se většina energie získané potravou ukládá, aby z ní tělo mohlo efektivně čerpat právě při tomto "boji" nebo "útěku". Tělo je potom neustále v pohotovosti a dál a dál ukládá energii v podobě tukových zásob. Boj či útok však nepřichází a my přibíráme. A pokud se již rozhodneme s tím něco dělat, pravděpodobně dietou či zvýšeným pohybem, zpravidla připravujeme psychice jen další stres. Obecně platí, že pokud se o něco vehementně snažíme a netěší nás to, tak to prostě nefunguje. Dochází k tzv. jo-jo efektu, nebo se váha zarazí v určitém místě a nedaří se hubnout dál. A právě techniky emoční svobody nám pomohou tyto nepříjemnosti nejen zvládat, ale dokáží z hubnutí udělat zábavu, na kterou se můžeme těšit. A vzhledem k tomu, že energetická psychologie umí pracovat se stresy a emocemi obecně, dokáže při práci s minulostí efektivně vydláždit cestu k úspěšnému, klidnému a pohodovému hubnutí bez stresu.

Pracuje např. s (ne)vírou, že klient zhubne, s jeho předchozími zkušenostmi s hubnutím, s jeho motivací, se vztahem ke svému tělu a podobně. Pracuje i s přítomností, při které zbavuje klienta tzv. cravingu (v překladu "bažení") po dobrotách, na kterých klient tzv. ujíždí (čokoláda, brambůrky, pivo atd.), pomáhá klientovi identifikovat pocity, které jej vedou k přejídání, pracuje i se vztahem k jídlu obecně. Všímá si a efektivně pracuje i s pocity nedostatku jako takového, neboť právě ten je s nadváhou emočně úzce propojen. Při práci s budoucností pak např. řeší události, které mohou nastat, až bude klient mít svou ideální váhu, a které by mohly bránit jejímu udržení. Vhodné je celý proces hubnutí podpořit hypnózou. Při tvorbě hypnotického skriptu se pak dbá především na to, aby s klientem tzv. souzněl a podvědomí pak mělo ideální podmínky dávat tělu dávat takové pokyny, které povedou k co nejefektivnějšímu spalování tuku

ZBAVTE SE NADVÁHY BEZ JO - JO EFEKTU A STRESU ZA PODPORY HYPNÓZY 

Využijte CENOVÝ BALÍČEK v hodnotě 4.750 Kč, který obsahuje 3 hodinová sezení + hypnózu. Ušetříte 600 Kč!!!

Balíček v sobě zahrnuje tři terapeutická sezení metodou EFT v délce trvání 60 minut a hypnózu na 10 týdnů (úvodní konzultace 60 min., tvorba hypnotického skriptu, konzultace hotového skriptu s klientem a případná jeho úprava, převedení skriptu do formátu MP3 a jeho zaslání klientovi ke stažení a použití dle návodu).