O kurzech Reiki

Na kurzu REIKI I. stupeň se dozvíte o energii Reiki, zjistíte, jaký je správný překlad a pravý význam dvou japonských slovních výrazu "RE" a "KI". Poznáte možnosti, jaké Vám zprostředkuje Reiki, naučíte se energií Reiki pracovat tak, abyste mohli sami pomáhat sobě i druhým. Proběhne také naladění do I. stupně Reiki a Vy se spojíte se svou duší. Zhramonizuje se jak Vaše fyzické tělo, tak i psychika a samoozdravný proces bude spuštěn. Součástí semináře bude i praktická výuka, vše si sami vyzkoušíte. Každý účastník obdrží osvědčení a skripta.

Na kurzu REIKI II. stupeň si rozšíříte své znalosti o energii Reiki, poznáte její další možnosti, naučíte se Reiki posílat na dálku, do událostí, dozvíte se, jak pomocí Reiki léčit minulá traumata, zlozvyky a mnoho dalšího. Vaše síla Reiki bude znásobena. Dozvíte se, jak pracovat se třemi základními Reiki symboly a co vlastně znamenají. Zharmonizujete svou minulost, přítomnost i budoucnost. Proběhne také naladění do II. stupně Reiki a Vy se ještě více a intenzivněji spojíte se svou duší, dojde k započetí hlubokého čištění. Součástí semináře bude i praktická výuka, vše si sami vyzkoušíte. Každý účastník obdrží osvědčení a skripta.

Délka trvání kurzů I. a II. stupně se pohybuje mezi pěti a sedmi hodinami, dle počtu účastníků. Mají vždy 3 základní části. Teorie - zde se dozvíte, co je podstatou Reiki, uslyšíte o historii Reiki, poznáte zásady a podmínky práce s Reiki, jak využívat Reiki v praktickém životě a mnoho dalšího. Ve druhé části proběhne proces naladění (zasvěcení) na Reiki. A třetí část seminářů je věnována praxi. K dispozici jsou masérská lehátka, naučíte se pozice základního i celkového ošetření Reiki a vše si prakticky vyzkoušíte. Dojde k Vaší první Reiki praxi.

Na kurzu II. stupně se v první části naučíte tři symboly Reiki a co znamenají, jak s nimi pracovat na dálku, skrze čas, jak dokážou řešit psychické a emoční problémy, jak umí ochránit před negativní energií a také, jak pomocí Reiki pracovat s astrálními entitami. Ve druhé části následuje opět naladění, tentokrát na II. stupeň, a ve třetí praxe, tj. využití Reiki II. stupně na dálku i kontaktně.

Příprava na naladění na REIKI III. mistrovský stupeň probíhá individuálně. Veškeré informace obdržíte osobně.